Oddílové tradice

 

Některé akce, nápady či věci se v našem oddíle staly již tradicí. Pokud k nám tedy někdy zavítáte nedivte se těmto "pojmům" :D :

BEDNA ZTRACENKA
    Též nazývaná "Bedna zatracenka". Používá se na akcích a táborech, kde je možnost nechávat a ztrácet své věci. Pokud se vaše věc objeví v Bedně Ztracence, znamená to jediné - na nástupu si za každou věc dáte 10 dřepů. Jedině tak, ji dostanete zpět. :)

 

POTLACH
    Akce pořádaná naší kamarádem Johnkim. POTLACH od slova potlachat si, čili popovídat si :) Jelikož bývá na podzim, už si s sebou raději bereme teplé prádlo :).

 

NOVOROČNÍ BAŠTA
    Každoroční akce pořádaná na přivítání nového roku. Jedeme na nějaké pěkné místečko v průběhu ledna a zde si uděláme hostinku. Talíře na stole se točí dokolečka kolikrát až takovou rychlostí, že ani nevidíme, co na nich je :).

 

ZIMNÍ PLAVBA
    Kdysi Ampér řekl, že nepojede na zimní plavbu, protože by se ve studené vodě nachladil. Dnes už ale jezdí vždy, protože při Zimní Plavbě jezdíme na plavidlech jako jsou boby, sáně, lopaty a igelity. A místo řeky nám poslouží zasněžené kopce.

 

POKŘIK
    Pokřikem končíme každou akci nebo schůzku.